Job Scheduler (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Period
fa: دوره

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Data
fa: داده
