Job Scheduler (8.x-3.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
