Job Scheduler (8.x-3.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
