Job Scheduler (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Period
nl: Punt

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Data
nl: Gegevens

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Last execution
nl: Laatst uitgevoerd
