Job Scheduler (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
