Job Scheduler (8.x-3.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Period
et: Ajavahemik

en: Data
et: Andmed

en: Scheduled
et: Ajatatud
