Job Scheduler (8.x-3.1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Period
no: Periode

en: Rebuild
no: Gjenoppbygg

en: Scheduled
no: Planlagt
