JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Help
da: Hjælp

en: Published
da: Udgivet

en: Extra
da: Ekstra

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: custom
da: tilpasset

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
da: Et simpelt, en-spaltet og tabelløst administrationstema uden fast bredde.

en: - Default -
da: - Standard -

en: Last saved
da: Sidst gemt

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu
