JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Help
fa: راهنما

en: Published
fa: منتشر شده

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fa: یک پوسته مدیریت ساده یک‌ستونه، بدون جدول، و عرض شناور.

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
