JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Help
fr: Aide

en: Published
fr: Publié

en: Font size
fr: Taille de police

en: Not published
fr: Non publié

en: Font family
fr: Police de caractères

en: custom
fr: personnalisé

en: Container width
fr: Largeur du conteneur

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fr: Un thème d'administration simple en une colonne, sans table, à largeur fluide.

en: - Default -
fr: - Par défaut -

en: Last saved
fr: Dernier enregistrement

en: Not saved yet
fr: Pas encore enregistré
