JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Help
mr: मदत

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Extra
mr: अधिक(Extra)

en: Not published
mr: अप्रकाशित
