JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Help
pl: Pomoc

en: Published
pl: Opublikowane

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Font family
pl: Czcionka

en: custom
pl: niestandardowy

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
pl: Prosta, jednokolumnowa skórka administracyjna z płynną szerokością bez tabelek.

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano
