JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Help
be: Дапамога

en: Published
be: Апублікавана

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
be: Простая аднаслупковая, таблічная, з гнуткай шырынёй тэма адміністравання
