JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Help
ca: Ajuda

en: Published
ca: Publicat

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Not published
ca: No publicat

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ca: Un tema d'administració simple d'una columna, sense taules i d'amplada fluïda.

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat
