JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Help
cs: Nápověda

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Not published
cs: Skryto

en: Font family
cs: Řez písma

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
cs: Jednoduché, jednosloupcové, beztabulkové, administrační téma s proměnlivou šířkou

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo
