JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Help
el: Βοήθεια

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
el: Ένα απλό, μίας στήλης, χωρίς πίνακες, μεταβλητού μεγέθους θέμα διαχείρισης.

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα
