JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Author
es: Autor

en: Help
es: Ayuda

en: Published
es: Publicado

en: Font size
es: Tamaño de fuente

en: Not published
es: No publicado

en: Font family
es: Familia de la fuente

en: custom
es: personalizado

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
es: Un tema visual para admistración de una columna, sin tablas, de anchura variable.

en: Last saved
es: Guardado por última vez

en: Not saved yet
es: Sin guardar todavía
