JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Author
et: Autor

en: Help
et: Abi

en: Published
et: Avaldatud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
et: Lihtne ühe tulbaga tabeliteta muutlaiusega administreerimise teema.

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud
