JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Help
eu: Laguntza

en: Published
eu: Argitaratua

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Font family
eu: Letra familia

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
