JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Help
fi: Ohje

en: Published
fi: Julkaistu

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fi: Yksinkertainen, yksipalstainen, tauluton ja joustavan levyinen hallintanäkymän teema.

en: - Default -
fi: - Oletus -

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu
