JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Help
he: עזרה

en: Published
he: מפורסם

en: Font size
he: גודל גופן

en: Not published
he: לא מפורסם

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
he: עיצוב פשוט בעמודה אחת, ללא טבלאות ועם רוחב דינמי.

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
