JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Help
hi: मदद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र
