JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Help
lv: Palīdzība

en: Published
lv: Publicēts

en: Extra
lv: Ekstra

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lv: Vienkārša administrācijas tēma ar vienu kolonnu,plūstošu platumu un bez tabulām.
