JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Help
oc: Ajuda

en: Published
oc: Publicat

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
oc: Un tèma d'administracion simple e en colomnas, sens taula, de largor fluida.
