jQCloud (3.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Height
cs: Výška

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Style
cs: Styl

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Rectangular
cs: Obdélníkový

en: Auto resize
cs: Automaticky změnit velikost
