jQCloud (3.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Height
gl: Alto

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Style
gl: Estilo

en: Installed
gl: Instalado

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Auto resize
gl: Adaptación automática
