jQCloud (3.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Height
lt: Aukštis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Style
lt: Stilius

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai
