jQCloud (3.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Height
sk: Výška

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Style
sk: Štýl

en: Installed
sk: Inštalované

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Rectangular
sk: Obdĺžnikový
