jQCloud (3.0.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Shape
kn: ಆಕಾರ
