jQCloud (3.0.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Height
ru: Высота

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Style
ru: Стиль

en: Installed
ru: Установлено

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: Rectangular
ru: Прямоугольная

en: Shape
ru: Фигура

en: Auto resize
ru: Автоматически изменить размер

en: Link to term
ru: Ссылка на термин
