jQCloud (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Height
fi: Korkeus

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Style
fi: Tyyli

en: Installed
fi: Asennettu

en: Shape
fi: Muoto

en: Auto resize
fi: Automaattinen koonmuutos
