jQCloud (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Height
hu: Magasság

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Style
hu: Stílus

en: Installed
hu: Telepített

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Rectangular
hu: Téglatest

en: Shape
hu: Forma

en: Custom colors
hu: Egyéni színek

en: Auto resize
hu: Automatikus átméretezés
