jQCloud (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: Link to term
bo: ཐ་སྙད་དང་སྦྲེལ་བ
