jQCloud (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Height
ca: Alçada

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Delay
ca: Retard

en: Style
ca: Estil

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Shape
ca: Forma

en: Auto resize
ca: Canvi de mida automàtic
