jQCloud (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Height
lv: Augstums

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Style
lv: Stils

en: Installed
lv: Instalēts

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana
