jQCloud (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Height
he: גובה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Style
he: סגנון

en: Installed
he: מותקן

en: Other settings
he: הגדרות אחרות
