jQCloud (8.x-2.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Height
da: Højde

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Style
da: Typografi

en: Installed
da: Installeret

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: Rectangular
da: Rektangulær

en: Shape
da: Facon

en: Auto resize
da: Automatisk ændring af størrelse

en: Link to term
da: Link til term
