jQCloud (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Height
fr: Hauteur

en: Not installed
fr: Non installé

en: Delay
fr: Délai

en: Installed
fr: Installé

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Rectangular
fr: Rectangulaire

en: Shape
fr: Forme

en: Auto resize
fr: Redimensionner automatiquement

en: Link to term
fr: Lier au terme
