jQCloud (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Height
pt: Altura

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Delay
pt: Atraso

en: Style
pt: Estilo

en: Installed
pt: Instalado

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: Rectangular
pt: Retangular

en: Shape
pt: Forma

en: Auto resize
pt: Auto redimensionamento
