jQCloud (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Height
uk: Висота

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Delay
uk: Затримка

en: Style
uk: Стиль

en: Installed
uk: Встановлено

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Rectangular
uk: Прямокутна

en: Shape
uk: Форма

en: Auto resize
uk: Автоматична зміна розміру

en: Link to term
uk: Посилання на термін
