jQCloud (8.x-2.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Height
es: Alto

en: Not installed
es: No instalado

en: Delay
es: Retraso

en: Style
es: Estilo

en: Installed
es: Instalado

en: Other settings
es: Otras opciones

en: Shape
es: Forma

en: Link to term
es: Enlace a término
