jQCloud (8.x-2.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Height
nl: Hoogte

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Delay
nl: Vertraging

en: Style
nl: Stijl

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Shape
nl: Vorm

en: Custom colors
nl: Aangepaste kleuren

en: Auto resize
nl: Automatisch herschalen

en: Link to term
nl: Link naar term
