JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
