JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies
