JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau
