JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
