jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: None
da: Ingen

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Default
da: Standard

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Speed
da: Hastighed

en: Pagination
da: Sideinddeling
