jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: None
el: Κανένα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Interval
el: Περίοδος

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση
