jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Default
fr: Par défaut

en: Linear
fr: Linéaire

en: Loop
fr: Boucle

en: Autoscroll
fr: Défilement automatique

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: Animation speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Interval
fr: Intervalle

en: Speed
fr: Vitesse

en: Continuous
fr: Continu

en: Image Style
fr: Style d'image
