jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Loop
oc: Bocla

en: Speed
oc: Velocitat
